Büyük fikirlerinizi daha büyük fırsatlara dönüştürün

Fintech şirketleri modern ödeme ekosistemini yeniden keşfediyor. Global bir ödeme lideri olarak Visa, dünya genelinde her ölçekten 2.000’den fazla Fintech şirketi ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyor. Programlarımız, fintech şirketlerinin ödeme ve dijital ticaretin karmaşıklığını aşmak için ihtiyaç duyduğu ölçeği ve uzmanlığı sağlıyor.

Visa’nın sizin gibi Fintech şirketlerini nasıl güçlendirdiğini görün

Visa’nın uzmanlığından ve ölçeğinden faydalanan Fintech şirketleri, fikirlerini hayata geçirebilmiş ve nihai müşterilerine yeni ödeme yenilikleri sunabilmiştir. Visa iş ortağı programları, Fintech şirketlerinin iş fikirlerini ve ödeme yeniliklerini pazara sunmalarına imkan sağlıyor.

Airwallex

Airwallex, Fintech Fast Track ile hızla Visa ağına katıldı ve bir Visa kartını piyasaya sürdü. Artık müşterileri sınır ötesi ödemeler yapmak için yeni ve kullanışlı bir yola sahip.

Dock

Brezilyalı bir Fintech şirketinin bir müşteri için kart çıkarması gerekiyordu, ancak pazar içi düzenleyici deneyimine sahip değildi, bu nedenle Visa Ready iş ortağı Dock devreye girdi ve kartları 13 gün içinde pazara sundu.

Vaka çalışmasını okuyun

Güncel kalın

Visa’nın fintech yenilikleriyle ilgili en son haberleri, etkinlikleri ve kaynakları öğrenmek için kaydolun.
*Visa Direct Fintech Fast Track programı şu anda yalnızca Amerika Birleşik Devletleri’nde mevcuttur.