Nasıl kullanılıyor?

Visa Easy Payment Service, size ve müşterilerinize hızlı ve kolay ödeme imkanı sağlar.

PIN yok

Neredeyse kartla yapılan tüm işlemler geçerlidir. 

Kayıt gerekmez

Çoğu MCC'deki üye iş yerleri uygundur.

Visa Easy Payment Service (VEPS) avantajları

Nakitten daha hızlı ve kolay.

Nakit paraya oranla daha yüksek tutarlı işlemlerden faydalanın; ABD’li tüketicilerin Visa ile ortalama alışveriş harcaması, nakit harcamalara göre tutar olarak daha yüksektir.¹

Daha hızlı ödeme, müşterilerinize daha sorunsuz bir deneyim sunarak daha küçük işlemler için uzun kuyrukların azalmasına yardımcı olur.

Başlamak çok kolay; ek ücret, kayıt zorunluluğu veya yeni ekipman yok.

  1. Kaynak: ABD Visa Ödeme Paneli Araştırması (2Ç11 - 1Ç12) Visa Ödeme Paneli Araştırması, Visa tarafından yaptırılmış olup 1991 yılından bu yana bağımsız araştırma şirketi TNS tarafından 18 yaşından büyük ve en az bir ödeme kartına sahip yıllık 20.000 katılımcı arasında sürekli olarak gerçekleştirilmektedir.

 

 


Visa Easy Payment Service (VEPS) limitleri

VEPS, ülkenin yerel para birimine bağlı olarak farklı ülkelerde uygulanmaktadır. Ülkenizdeki VEPS limitinin ne olduğunu öğrenmek için lütfen Visa temsilcinizle iletişime geçin. 

Anlaşmazlıkların önlenmesi

Visa’nın çipli kart teknolojisi, işlem onaylanmadan önce benzersiz, tek kullanımlık bir kod oluşturarak mağazada yapılan ödemeleri sahte kartlara karşı korur.

Üye iş yerleri, PIN olmadan bir VEPS işlemi gerçekleştirirken kayıp ve çalıntı dolandırıcılığıyla ilgili sorumluluktan korunur.


Sorular ve Yanıtlar

Visa Easy Payment Service ile ilgili sıkça sorulan sorular.

VEPS ile ilgileniyor musunuz?

VEPS'in faydaları hakkında daha fazla bilgi edinmek için kart kabul eden kurumla iletişime geçin.