La Rinascente Mağazası

La Rinascente Mağazası

Milano’daki Duomo La Rinascente büyük mağazacılık sektörünün yanı sıra özellikle lüks perakende ürün ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren İtalyan firmalarının en eski, en iyi tanınmış ve en kabul görmüş olanlarından biridir.

Bu kampanya dâhilinde Milano’daki Duomo La Rinascente’den Visa Platinum kartınızla yapacağınız alışverişlerde, belirli gıda ürünleri dâhil satın aldığınız ürünlerde %10 indirimin yanı sıra, Milano’daki otelinize ücretsiz teslimat ve ücretsiz kişiye özel müşteri temsilcisi hizmetinden yaralanabilirsiniz.

La Rinascente büyük mağazacılık sektörünün yanı sıra özellikle lüks perakende ürün ve hizmet sektöründe faaliyet gösteren İtalyan firmalarının en eskisi ve en iyi tanınmış ve kabul görmüş firmalarından biridir. Firma bu alanda sahip olduğu deneyim, uzmanlık ve uzun soluklu ve herkesçe kabul edilen başarısıyla gurur duymaktadır.

Bu fırsattan yararlanabilmek için http://www.rinascente.it/rinascente/pdf/laRinascente_Voucher_Visa.pdf adresinde yer alan kuponu, pasaport ve Visa Platinum kartınız ile beraber kasada ibraz ediniz. Kişisel Müşteri Temsilcisi hizmetinden yararlanabilmek için +39-02-885-2251 numarasından rezervasyon yapınız.

Bu kampanyaya katılmak suretiyle kampanya hüküm ve koşullarını okuyup kabul etmiş olduğumu beyan ederim.

Kampanya Koşulları

Avusturya, Danimarka, Fransa, İtalya, veya Venezüella’da ikamet eden kişiler bu kampanyadan yararlanamazlar. Bu kampanya Via Santa Radegonda, 3, Milan, N/A 20121, İtalya adresindeki La Rinascente’da geçerlidir. Kişisel Müşteri Temsilcisi hizmeti için en az 24 saat öncesinde rezervasyon yapılması gerekmektedir ve uygunluk olması durumunda bu hizmetten yararlanılabilmektedir. Kampanya dâhilindeki indirim ve hizmetler (ücretsiz teslimat ve kişisel müşteri temsilcisi hizmeti) sadece İtalya dışında amet eden Kart Sahiplerinin kampanya kodunu (2340000001781) taşıyan Visa kuponunu, Visa Platinum kart Sahibinin pasaportu ile birlikte ibraz etmeleri halinde geçerli olacaktır. İndirim halen devam eden diğer promosyonlarla ve/veya özel indirimli satışlarla birleştirilemez ve restoranlar ve kapsam dışı markalar için geçerli değildir. Uygulamanın yasak olduğu veya kanunla sınırlandırıldığı yerlerde hükümsüzdür. Bu kampanyadan ödemeyi ancak Visa Platinum kartınızla yaptığınız takdirde yararlanabilirsiniz. Tüm vergiler tamamen müşteriye aittir. Kampanya geçerlilik tarihleri: 1 Ocak 2016 – 31 Aralık 2016