Alışveriş sırasında para çekmenin hızlı ve pratik yolu!

Şimdi anlaşmalı mağazalardan Visa Electron veya Visa Debit logolu Banka Kartı’nızla alışveriş yaptığınızda ATM’ye gitmenize gerek kalmadan nakit çekebiliyorsunuz. Visa POS Para sayesinde; Visa Electron veya Visa Debit logolu Banka Kartı’nızı kullandığınız minimum 10 TL’lik alışverişlerde, 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar olan nakit ihtiyacınızı kasadan hızlıca karşılayabilirsiniz.

Visa POS Para nasıl çalışır?

POS Para işlemi şu anda anlaşmalı mağazalarda; Denizbank, Finansbank, Garanti Bankası, Halkbank, İş Bankası, Şekerbank, Tekstilbank, Vakıfbank, Yapı Kredi Bankası, Ziraat Bankası Visa Electron veya Visa Debit logolu banka kartlarıyla yapılan minimum 10 TL’lik ödemelerde geçerlidir. 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar nakit para çekebilme imkanı tanır. POS Para hizmeti; CarrefourSA, CarrefourSA Expres, Kiler, Real, Şok Marketler’in tüm mağazalarında; DiaSA ve D&R’ın anlaşmalı mağazalarında geçerlidir.

TR Cashback

Sadece 3 işlemde paranızı çekersiniz:

  1. Kasada, Visa Electron veya Visa Debit logolu Banka Kartı’nızla ödeme yaparken nakit çekim işlemi yapmak istediğinizi ve 100 TL’ye kadar ihtiyacınız olan nakit tutarı belirtin.
  2. POS ekranında çıkan alışveriş ve çekilen nakit tutarı toplamı için şifrenizi girin.
  3. Mağazadan ayrılmadan önce alışveriş slipinizi kontrol edin. Çektiğiniz nakit tutar yaptığınız alışveriş tutarı ile beraber slipinize yansır.

Visa POS Para hizmeti, Visa Electron veya Visa Debit logolu banka kartlarıyla yapılan minimum 10 TL’lik ödemelerde geçerlidir. 10 TL ve katları olmak üzere 100 TL’ye kadar nakit para çekebilme imkanı tanır. Şu anda Visa POS Para hizmeti sunun bankalar bu hizmet için ekstra bir ücret yansıtmamaktadır. Ancak banka hesabınızda yeterli nakit olmadığı takdirde, eğer banka hesabınıza bağlı kredili hesabınız mevcutsa, POS Para talebiniz bu hesabınızdan karşılanacaktır. Bu durumda bankanızın kredili hesap kullanımı için nakit çekim faiz/ücretlendirmesi mevcut ise geçerliliğini koruyacaktır.