ORTAKLIKLAR VE ETKİNLİKLER

Visa sponsorlukları, bizi dünyayı birbirine bağlayan etkinliklere taşır

Sponsorluklarımız ve ortaklıklarımız, dünya çevresinden insanları bir araya getirir ve beklenenin ötesine geçmemizi sağlar. Visa, dünya genelinde çeşitli simgesel spor etkinliklerini destekler.

Visa, Olympics, Paralympics worldwide partner triposite logo

2032’ye kadar Olimpiyat Oyunları’nın ve Paralimpik Oyunlar’ın Dünya Çapında Ortağı

Olimpik ve Paralimpik Oyunlara bağlılığımız sponsorluktan daha fazlasıdır. 1986’dan beri Olimpik Hareketin bir ortağıyız ve 2003’de Uluslararası Paralimpik Komitesi’nin ilk küresel iş ortağı olmak için imza atmaktan gurur duyduk. Sporcuları yetkilendirmeye ve spor ile daha kapsayıcı bir dünya oluşturmaya bağlıyız.

GB's Sky Brown celebrates winning bronze in skateboarding women's park event 2020 Tokyo Olympics

Sky Brown, Team Visa - ©Getty Images - Tüm hakları saklıdır

Visa and Uefa

UEFA Kadın Futbolu

UEFA Kadın Futbolunun ilk bağımsız ortağı olarak, 2018'den beri Visa'nın kadın futboluna yaptığı yatırım, sporun her seviyede görünürlüğünü artırmaya, kabulü teşvik etmeye ve oyunun geleceğini güvence altına almaya yardımcı oluyor.

England, UEFA European champions

Visa and FIFA 2026 worldwide partner logo lockup

FIFA ile Dünya Çapında Ortaklık

FIFA World Cup™, 2026'da Kuzey Amerika'ya gidiyor! Visa, dünya çapında FIFA etkinliklerinin Resmi Ödeme Teknolojisi Ortağı olarak FIFA’nın tutkulu taraftarları için kesintisiz ve güvenli bir ticaret deneyimi sağlayacak ve Visa kart sahiplerine heyecan verici bir erişim sunacak. Visa, 2007 yılından bu yana 40’tan fazla FIFA etkinliğinde turnuva deneyimini geliştirdi.

FIFA Men’s World CupTM trophy lifted in the air

FIFA - ©Getty Images – Tüm hakları saklıdır

Oracle Red Bull Racing and Visa Cash App RB team 2024 logos

Her iki Red Bull Formula One takımının ilk küresel ortağı

Visa Cash App RB ve Oracle Red Bull Racing Formula One ekiplerinin ilk küresel ortağı olarak Visa, uluslararası yarışların yüksek tempolu dünyasında başarıyı desteklemek için Red Bull Racing ile ortaklık yapmaktan gurur duyuyor. Visa ve Cash App aynı zamanda Red Bull Racing’e katılarak Visa Cash App RB’yi tamamen kadınlar yarışçılardan oluşan F1 Academy sürüş serisinde destekleyecek ve Visa’nın sponsorluk platformlarımız aracılığıyla kadınların güçlendirilmesine ve ilerlemesine olan bağlılığını artıracak.

The Visa Cash App Red Bull and Oracle Red Bull Racing Formula One teams car liveries

Red Bull İçerik Havuzu - ©Getty Images ve Visa Cash App RB - Digital Lighthouse - Tüm hakları saklıdır

Visa and NFL proud sponsor logo lockup

1995’ten beri NFL’nin gururlu sponsoru

Visa, 1995'ten beri Ulusal Futbol Ligi'nin sponsoru olmaktan gurur duyar. NFL ve resmi NFL etkinlikleri için yegane ödeme hizmetleri sunucusu olarak, futbol severlerin sahadaki bir anı bile kaçırmamaları için daha hızlı, daha güvenli ve daha kolay ödeme yöntemleri geliştirmeye devam ediyoruz.

NY Giants offense lines up against SF 49ers during an NFL football game

NFL - ©Associated Press - Tüm hakları saklıdır

Dünya çapında spor ilham verir ve birleştirir. Visa dünya çapında simgesel spor etkinlikleri ile sporcuları, spor severleri ve toplumları desteklemekten gurur duyar.

Portrait of Andrea Fairchild, SVP Global Sponsorship Strategy at Visa
Andrea Fairchild, Kıdemli Başkan Yardımcısı, Küresel Sponsorluk Stratejisi