VisaNet. Güven duyabileceğiniz bir ağ.

VisaNet, hızlı dijital ödemeleri yenilikçi yollarla herkes için güvence altına almak amacıyla teknoloji, altyapı ve inovasyonu bir araya getiren, Visa’nın merkezindeki global ağdır.

VisaNet dünyanın güvendiği bir ağdır

Visa dünyanın en güvenilir markalarından biridir. Güvenilen bir kart ağından çok daha fazlasını ifade eden VisaNet, dünyanın dört bir yanındaki insanlar için 7/24, çok sayıda dijital ödeme şekli sunar.

VisaNet, teknoloji ve inovasyon demektir

Visa, ödemeleri basit ve güvenli hale getiren ve paranın insanlar, işletmeler ve hükümetler arasında aktarılma yöntemlerini dönüştüren ürünlere ve hizmetlere yatırım yapar.

Büyümeyi hızlandırır

Esnek ağımız hükümetlerin, finansal kuruluşların, finansal teknoloji şirketlerinin ve yenilikçilerin, benzersiz ihtiyaçlarını karşılayabilmek için ödeme çözümlerini özelleştirmelerine yardımcı olur.

Cloud Connect

Visa Cloud Connect finansal teknoloji şirketlerinin bulut tabanlı bir altyapı aracılığıyla VisaNet’e güvenle bağlanmaları için platformlarını modernize etme imkanı sunar.

Yapay Zeka ile Daha Akıllı

VisaNet +AI, hizmet kesintisi sırasında ödeme işlemlerinde yardımcı olan, daha hızlı bir ödeme deneyimi sağlayan ve hazine işlemlerini optimize eden bir hizmet paketidir.

Dijital ödeme dünyasında öncü

VisaNet, güvenilir ve güvenli ödemeler ve global ekonomiye güvenli erişim imkanları sağlayarak ‘herkes için her yerde kalkınma’ vizyonumuza güç katar.